- وب سایت مهندس علي ماهرالنقش - http://www.amaher.ir -

غیبت نماینده ولی فقیه در استقبال از احمدی نژاد + تصاویر

 

پایگاه خبری تحلیلی صراط در مقاله ای تحت عنوان «غیبت نماینده ولی فقیه در استقبال از احمدی نژاد + تصاویر»[۱] تحلیلی مصوّر از سیر استقبال ها از رییس جمهور را ارائه نموده است.

ضمن اینکه آیه الله طباطبایی نژاد در نماز جمعه ۹۲/۲/۶ چنین بیان می دارند: «علی رغم این که بنده نیز به مراسم دعوت شده بودم، اما به دلیل اینکه این سفر همانند دو سفر قبل خود به استان‌های سمنان و اهواز یک سفر استانی نبود و صرفا یک سفر تبلیغاتی بود، لذا در این مراسم شرکت نکردم، اگر اجازه صحبت کردن پیدا می کردم به بی توجهی هیئت دولت به مصوبات و پروژه های استانی مانند مصلی، قطار شهری و ورزشگاه نقش جهان انتقاد می کردم.»[۲]

ضمناً تصاویر تکمیلی استقبال از رییس جمهور در دور چهارم را می توانید در پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری به آدرس زیر ملاحظه نمایید.

http://www.president.ir/fa/47702 [1]

در ادامه متن مقاله صراط را ملاحظه می نمایید.

……………………………

“گروه سیاسی صراط” – این روزها بیشتر مراسمی که احمدی نژاد در آن حاضر شده و نقش آفرینی می کند، با حاشیه همراه است.

رقص و پایکوبی در جشن آزادی، خالی بودن سکوهای استادیوم و مهرورزی ویژه به چمن آن!، سخنان تنش زای او در خوزستان که رهبری چندی پیش اینگونه اقدامات را خیانت بار خوانده بودند، اجرای مکرر مراسم پرچم همراه مشایی، تشبیه او به «گردوی کوچک» و سوت و کف حامیان او در روز وفات حضرت ام البنین مادر بزرگوار علمدار کربلا در جریان سفر به اصفهان و… همه حواشی این روزهای احمدی نژاد هستند.

در کنار همه این موارد، چهارمین سفر استانی او به استان اصفهان در حالی انجام شد که حضور نیافتن نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در مراسم استقبال، از مهمترین حواشی آن بود.

به گزارش صراط، بر اساس اخبار منتشر شده آیت الله طباطبایی نژاد، در واکنشی اعتراض آمیز به اقدامات تنش زا و ناصواب روزهای اخیر احمدی نژاد در این مراسم حضور نیافته است.

گفتنی است از سفر احمدی نژاد به مصر در تاریخ ۱۷ بهمن ماه سال ۹۱ و در پی اقدامات ناصواب او در مجلس شورای اسلامی در جلسه استیضاح وزیر کار، نمایندگان رهبری نیز در هیچیک از مراسم بدرقه یا استقبال احمدی نژاد در سفرهای خارجی او حاضر نمی شوند.

سفر اول استانی احمدی نژاد به اصفهان ۳ خرداد ۱۳۸۶

     
     سفر دوم استانی احمدی نژاد به اصفهان ۱۹ فروردین ۱۳۸۸

سفر سوم استانی احمدی نژاد به اصفهان ۱۲ آذر ۱۳۸۸

سفر چهارم استانی احمدی نژاد به اصفهان ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

سفر به مصر ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

استقبال در بازگشت از سفر مصر ۲۰ بهمن ۱۳۹۱

سفر به ونزوئلا؛ خاکسپاری هوگو چاوز ۱۷ اسفند ۹۱

سفر به ترکمنستان ۱ فروردین ۱۳۹۲

سفر به آفریقا، ۲۵ فروردین ۱۳۹۲

آخرین حضور نماینده رهبری در بدرقه احمدی نژاد،سفر به پاکستان ۱ آذر ۱۳۹۱

سفر به اندونزی ۱۷ آبان ۱۳۹۱


[۱] http://www.seratnews.ir/fa/news/108064/%D8%BA%DB%8C%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%88%D9%84%DB%8C-%D9%81%D9%82%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C-%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1

[۲] http://em-esf.com/6756.html